Movies
Ratings
300
BlindnessRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
BladeRated ★ 2.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 2.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 1.5
Machine Gun PreacherRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0