Titles you rated
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0