Titles you rated
- Birthday CardRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 4.5- Our FamilyRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 4.5
Close Range LoveRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
The Little HouseRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
Unlocking SherlockRated ★ 4.5