Titles you rated
Ichikei's CrowRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0