Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 0.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ScentRated ★ 1.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0