Titles you rated
American HustleRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 3.5