Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0