Titles you rated
JumperRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5