Movies
Ratings
39
The ReaderRated ★ 5.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0