Movies
Ratings
306
Five Feet ApartRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0