Movies
Ratings
470
SpotlightRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
ZootopiaRated ★ 4.0