Movies
Ratings
217
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Little ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 0.5
The MistRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0