Movies
Ratings
363
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
BombshellRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 2.5