Movies
Ratings
23
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0