Titles you rated
EnemyRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Birthday GirlRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0