Titles you rated
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
The Big WeddingRated ★ 3.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 2.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 5.0
The PuppetRated ★ 0.5
Fat GirlRated ★ 1.5
Ringu 2Rated ★ 2.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.0
- Talking ArchitectRated ★ 5.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.0
The GhostRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Hula GirlsRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
House of Flying DaggersRated ★ 2.0
The CatRated ★ 0.5