Titles you rated
ClickRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5