Series
Ratings
17
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0