Titles you rated
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Chicago Party Aunt Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0