Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5