Movies
Ratings
226
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
HahahaRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5