Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Blame!Rated ★ 1.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 1.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5