Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Swan SongRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0