Movies
Ratings
173
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.5
The Truth About LoveRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5