Titles you rated
CloserRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5