Movies
Ratings
213
The Royal TailorRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5