Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Paris FolliesRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Summer HoursRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0