Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5