Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0