Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0