Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 3.5
People Like UsRated ★ 4.0
SyrianaRated ★ 4.5
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.5