Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5