Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5