Series
Ratings
180
Reborn RichRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0