Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love, AgainRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
ExitRated ★ 0.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5