Movies
Ratings
33
She's the ManRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0