Titles you rated
- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
The ChildeRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5