Movies
Ratings
187
The FivesRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 3.0