Movies
Ratings
91
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 2.5
BoltRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5