Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5- DOOR TO DOOR~僕は脳性まひのトップセールスマン~Rated ★ 4.0
Aka medakaRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Mosaic JapanRated ★ 2.5
Toward the WildernessRated ★ 0.5- Tamiou - hisho Kaibara to 6-ri no ayashi kyakuRated ★ 2.5
- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- 도련님Rated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
Byplayers Season 1Rated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5