Titles you rated
Falling DownRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
8MMRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Angel HeartRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Saw XRated ★ 2.5
PipelineRated ★ 2.5
DevilsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 1.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5