Series
Ratings
58
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 1.5
Three BrothersRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0