Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0