Series
Ratings
30
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0