Series
Ratings
24
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0