Titles you rated
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
The FollowingRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 1.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0