Movies
Ratings
77
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5