Movies
Ratings
524
NopeRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 1.0
SoulRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
StokerRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5