Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
RampantRated ★ 2.0
Day of the MummyRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
12 StrongRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0