Series
Ratings
103
Demon SlayerRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5